Військовий 7-ї бригади тактичної авіації викрав оснащення на 12 мільйонів гривень
Про це стало відомо з вироку суду за ч.2 ст.191, ч.2 ст.367 КК.
За даними слідства, у період з 29 лютого 2018 року по 12 березня 2020 року чоловік викрав купу майна військової частини. Військовослужбовець обіймав посаду з 2014 року. В 2020 році при обшуку його гаража там знайшли частину викраденого.
Янко своєї провини не визнав. Зазначав, що до приміщень сховищ мали доступ також офіцери. У зв’язку із скороченням посади завідуючого сховищем з 1 січня 2020 року він був переведений на посаду водія і доступу до приміщень сховищ не мав, прийом-видачу майна не здійснював.
З 01 січня 2020 року проводились роботи по передачі ним майна У цей період працювала комісія, яка мала доступ до сховищ, за які він відповідав, та перераховувала усе наявне майно. Вказував, що кожен рік проводились інвентаризації наявного на складі авіаційно-технічного майна, він приймав у них участь і нестач не було. 13 березня 2020 року за місцем його проживання було проведено обшук, в ході якого у приміщенні гаража було виявлено авіаційно-технічне майно. Визнав, що схоже майно, яке вилучили у нього вдома під час обшуку, є у нього на складі у військовій частині. Вказує, що виявлене майно не належить військовій частині а придбавалось ним за власні кошти «на блошиному ринку» та через мережу Інтернет, з метою подальшої реалізації цього майна на металобрухт, оскільки воно містить дорогоцінні метали. Де саме, коли і у кого купував це майно він не пам’ятає.
Також не зміг пояснити свої розмови та листування через мобільні додатки з іншими особами з приводу пошуку та реалізації авіаційно-технічного майна, які зафіксовані в результаті проведення НСРД, вказуючи що нікому ніякого майна він не підшукував та не реалізовував.
Чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі. Також його зобов’язали виплатити військовій частині компенсацію у 12,17 млн гривень.
АМКУ наказав повернути найдешевшого конкурента з тендеру Інституту раку
Распечатать